Promocje

Manicure i kąpiel parafinowa
zapros znajomych
Pomysł na prezent

O mnie

Pragnę się Państwu przedstawić, jestem doświadczoną specjalistką stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Jako uczestniczka licznych seminariów szkoleniowych francuskiej marki Peggy Sagge z zakresu: stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp oraz podstaw wizażu, mogę pochwalić się profesjonalizmem i wysokim poziomem wykonywanych przeze mnie usług.

Ukończyłam również liczne kursy: "ABC Kreowania Kariery", "Kreator Dobrego Stylu", "Przedłużanie i rekonstrukcja paznokci", "Stylizacja Żelem i Akrylem", "Zdobnictwo kolorowymi akrylami i żelami", "Profesjonalna pielęgnacja dłoni i stóp". Ponadto brałam udział w szkoleniach "Stylizacja paznokci" organizowanych przez Europejską Szkołę Stylizacji "Select" w Warszawie. A na początku 2008 roku byłam aktywnym uczestnikiem szkolenia z zakresu medycznej pielęgnacji stóp organizowanych przez niemiecka firmę "Gehwol".

W poszukiwaniu nowych inspiracji regularnie uczestniczę w wielu pokazach i targach kosmetycznych. Aktywnie uczestniczę w różnych forach kosmetycznych i na bieżąco śledzę nowości. Dla klientów anglojęzycznych pomocnym będzie fakt, iż posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Iwona Oporska
Ivon