Promocje

Manicure i kąpiel parafinowa
zapros znajomych
Pomysł na prezent

Zabiegi

Zabiegi na dłonie

Manicure biologiczny

Zabieg mniej ingerujący w naturalny stan paznokcia i skórek nie używamy cążek. Obumarły naskórek wokół paznokcia odpychamy używając drewnianego patyczka. Pozostałe czynności są takie same jak w przypadku manicure klasycznego

Ivon

Manicure klasyczny

Tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki. Polega on na skróceniu w miarę potrzeby płytki, następnie zamkniecie łusek paznokcia szklanym pilnikiem. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy najpierw frezarką a następnie cążkami. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy o skórze dłoni i używając balsamu nawilżającego, wykonujemy masaż.

Ivon

Hot manicure (regeneracyjny)

Zabieg zapewniający kompleksową pielęgnację dłoni i paznokci połączony z kąpielą w podgrzewanym kremie, przy użyciu, którego następnie wykonywany jest relaksacyjny masaż dłoni. Złuszcza obumarły naskórek, dostarczając do głębszych warstw skóry liczne substancje odżywcze. Polecany jest dla osób o przesuszonych dłoniach i skórkach, a także jako kuracja odżywcza dla kruchych, łamliwych paznokci oraz po zdjęciu tipsów. Doskonale sprawdza się również na męskich dłoniach, których naskórek jest z reguły bardziej zrogowaciały i wymaga troskliwszej pielęgnacji. Pozostałe czynności są takie same jak w przypadku manicure klasycznego.

Ivon

NOWOŚĆ!!! Manicure japoński 65zł

Manicure japoński to idealny zabieg na osłabioną płytkę paznokci oraz na nieskazitelny wygląd naturalnych paznokci. Po zabiegu płytka paznokciowa jest odżywiona keratyną, z której jest zbudowana, a jej dobory uzupełnione. Dodatkowo paznokcie odżywione są krzemionką z morza japońskiego, woskiem pszczelim oraz witaminami A+E. Po zabiegu płytka wygląda estetycznie, błyszczy się i jest odœwieżona. Zabieg można wykonać jednorazowo w celu odœwieżenia płytki paznokciowej i nadania jej połysku, bądz w serii zabiegów w celu wzmocnienia płytki.

Ivon

Kąpiel parafinowa

To doskonale nawilżający i odżywiający skórę i paznokcie, zabieg pielęgnacyjny. Przy użyciu produktów na bazie kolagenu i elastyny - bardzo głęboko nawilżających - parafina przywraca aksamitną miękkość skórze dłoni narażonej na codzienne działanie wielu negatywnych czynników. Ponadto parafina regeneruje objawy starzenia się skóry. Wpływa leczniczo na skórę jak również na kości i stawy. Łagodzi stany zapalne na skórze, poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną.

Ivon
zabiegi