Promocje

Manicure i kąpiel parafinowa
zapros znajomych
Pomysł na prezent

Zabiegi

Zabiegi na stopy

Flash pedicure

Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji stóp, następnie peelingujemy skórę stóp na sucho, opracowujemy paznokcie i skórki, wklepujemy balsam i malujemy. Idealna propozycja dla Pań, którym głównie zależy na profesjonalnym opracowaniu paznokci i pomalowaniu.

Ivon

Pedicure klasyczny

Nowoczesny, bardzo przyjemny pedicure połączony z pielęgnacją stóp. Zabieg rozpoczyna się orzeźwiającą kąpielą z miętą, następnie, po zdezynfekowaniu stóp, kosmetyczka przystępuje do pedicure wykonywanego frezarką ( urządzenie umożliwia dokładny, bezpieczny zabieg). Zabieg polega na skróceniu paznokci w linii prostej - aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi frezami. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Wykonujemy masaż. Na zakończenie odświeżający pianka chłodząca lub lotion rozgrzewający.

Ivon

NOWOŚĆ!!! Spa Pedicure z liści baobabu

Zabieg intensywnie pielęgnujący dla skóry stóp. Zawiera wszystkie elementy klasycznego pedicure poszerzoną o dodatkową dawkę pielęgnacji. Po zakończeniu wszystkich czynności pedicure, rozpoczyna się faza relaksu i aromatycznej pielęgnacji. Na początek peeling z liści baobabu z drobnoziarnistą solą by usunąć martwy naskórek, wygładzić i napiąć naskórek. Następnie maseczka odżywcza z liści baobabu, oliwy i masła karate, po której skóra stóp staje się optymalnie nawilżona, odżywiona i delikatna co daje odczucie optymalnie zadbanych, gładziutkich stóp. Na zakończenie odświeżający żel z dodatkiem mentolu i czerwonych winogron.

Ivon

Pedicure leczniczy

Jest to pedicure dla stóp wymagających szczególnej troski (pękanie pięt, nadmierne rogowacenie naskórka, potliwość i inne) rozszerzony o usuniecie modzeli, odcisków, nagniotków i wrastających paznokci, wykonywanych na kosmetykach marki Gehwol.

Ivon

Maska lekkie stópki

Idealna do zmęczonych stóp, maska glinowa zawiera wyciąg z mięty o działaniu odświeżającym i odprężającym. Zielona glinka efektywnie nawilża i regeneruje. Skóra stóp staje się odprężona, elastyczna i jedwabiście gładka. Zalecana przy pełnym zabiegu pedicure.

Ivon

Rekonstrukcja paznokcia

Do odbudowy zniszczonej płytki paznokciowej stosujemy specjalną masę zawierającą clotrimazol, czyli substancje o działaniu przeciwgrzybicznym. Również zależności od uszkodzenia paznokcia stosujemy akryl, dzięki któremu mamy możliwość wymodelowania i "odbudowania-naprawienia" praktycznie każdego uszkodzonego paznokcia

Ivon

Nie wykonujemy zabiegów leżących w kompetencji lekarzy dermatologów: usuwanie brodawek na podeszwach stóp oraz leczenia grzybic stóp i paznokci. Zabieg pedicure jest możliwy dopiero po wyleczeniu w/w chorób.

Ivon
zabiegi